GENERAL
Utilizator
Parola
Welcome to Cairox Romania
Română

Birou central București

Sos. Odaii 307-309, Sector 1
013604 Bucharest

Romania

T +40 (0)31 82 42 111
F +40 (0)31 82 42 112
office@cairox.ro


RO15646493

J40/10645/2003

RO89 INGB 0000 9999 0972 5887

ING BANK

Punct de lucru

CLUJ - NAPOCA
Str.Traian Vuia, Nr.222B

General contacts

Cereri ofertă:


Comenzi:


Solicitari tehnice:


Garanții, puneri în funcțiune și after-sales service:

Management


Managing Director
Gabriel Dragota

gabriel.dragota@cairox.ro

M +40 (0) 730 012 353

Purchase & Logistics Director

Miruna Ivan

miruna.ivan@cairox.ro

M +40 (0) 730 360 886

Management Assistant

Management Assistant

Claudia Florea

M +40 (0) 741 138 292



Equipment Product Manager

Paul Chiliban

paul.chiliban@cairox.ro

M +40 (0) 724 376 631

Area Sales Managers


Area Sales Manager

(BR, GL, BZ, BC, NT, SV, BT, IS, CT, TL, CL, IL, GR, CJ, MS, AB, BH, SJ, BN, MM, SM,TM, AR București)

Ramona Sandu
M +40 (0) 729 037 975
Area Sales Manager
(PH, DB,TR, AG, OT, VL, DJ, GJ, MH, BV, SB, CS, HD, HG, CV, Bucureşti)
Valentin Pricop
M +40 (0) 743 282 766

Sales & Technical Department

Technical Director

Silvia Găinuşă-Bogdan

silvia.gainusa@cairox.ro

M +40 (0) 744 772 040

Sales Engineer

Irina Militaru

irina.militaru@cairox.ro

M +40 (0) 751 297 639

Sales Engineer
Alexandru Cristache
M +40 (0) 734 336 819

Sales Engineer

Gabriel Petre

gabriel.petre@cairox.ro

M +40 (0) 741 138 293

Sales Officer

Vasile Stănescu

vasile.stanescu@cairox.ro


Departament Service

Service Technician

Alin Mirea

alin.mirea@cairox.ro

M +40 (0) 731 496 185

Service Technician

Florentin Udroiu

florentin.udroiu@cairox.ro

M +40 (0) 723 225 553


Financial department

Financial Manager

Daniela Donoiu

daniela.donoiu@cairox.ro

M +40 (0) 736 633 373

Accounting

Cristina Mirea

cristina.mirea@cairox.ro

M +40 (0) 724 376 652

Operations

Logistic Coordinator

Andra Drăgan

andra.dragan@cairox.ro

M +40 (0) 724 376 662

Warehouse- București

Warehouse Chief

Marius Stoican

depozit@cairox.ro

M +40 (0) 728 628 489

Warehouse

Ciprian Opriț

depozit2@cairox.ro

M +40 (0) 733 700 877

Warehouse - Cluj Napoca


Warehouse

Ciprian Beudean

ciprian.beudean@cairox.ro

M +40 (0) 754 077 579


Warehouse

Mihai Apopei

mihai.apopei@cairox.ro

M +40 (0) 724 571 642

Copyright

Se caută informațiile cerute. Vă rugăm să așteptați...