GENERAL
Utilizator
Parola
Welcome to Cairox Romania
 

Birou central București

Șos. Odăii 307-309, Sector 1
013604 Bucharest

România

T +40 (0)31 82 42 111
F +40 (0)31 82 42 112
office@cairox.ro


RO15646493

J40/10645/2003

RO89 INGB 0000 9999 0972 5887

ING BANK

Punct de lucru

CLUJ - NAPOCA
Str.Traian Vuia, Nr.222B

Magazin

IAȘI
Calea Chișinăului, nr. 29

General contacts

Cereri ofertă:


Comenzi:


Solicitari tehnice:


Garanții, puneri în funcțiune și after-sales service:

Management


Managing Director
Gabriel Dragota

gabriel.dragota@cairox.ro

M +40 (0) 730 012 353

Purchase & Logistics Director

Miruna Ivan

miruna.ivan@cairox.ro

M +40 (0) 730 360 886

Management Assistant

Assistant Manager

Andreea Ioniță

andreea.ionita@cairox.ro

M +40 (0) 725 925 576

Equipment Product Manager

Paul Chiliban

paul.chiliban@cairox.ro

M +40 (0) 724 376 631

Product Manager

Alexandra Olteanu

alexandra.olteanu@cairox.ro

M +40 (0) 734 336 819

Area Sales Managers


Senior Sales Account Manager
(PH, DB,TR, AG, OT, VL, DJ, GJ, MH, BV, SB, HD, Bucureşti)
Valentin Pricop
M +40 (0) 743 282 766

Area Sales Manager

(BR, GL, BZ, BC, VS, VN, NT, SV, BT, IS, CT, TL, CL, IL, GR, București)

Florentin Udroiu

florentin.udroiu@cairox.ro

M +40 (0) 723 225 553


France Air Area Sales Manager

(IS, SV, BT, VS, NT, Transilvania, Banat)

George Suciu
M +40 (0) 758 249 962

Area Sales Manager

(AB, AR, BN, BH, CJ, CS, CV, HG, MS, MM, SM, SJ, TM)

Greta Suciu
M +40 (0)751 297 218

Sales & Technical Department

Sales Engineer

Irina Militaru

irina.militaru@cairox.ro

M +40 (0) 751 297 639

Sales Engineer

Gabriela Petre

gabriela.petre@cairox.ro

M +40 (0) 741 138 293

France Air Sales Engineer

Andreea Munteanu

andreea.munteanu@cairox.ro

M +40 (0) 744 427 232

Sales Officer

Ciprian Beudean

ciprian.beudean@cairox.ro

M +40 (0) 754 077 579

Departament Service

Service Technician

Alin Mirea

alin.mirea@cairox.ro

M +40 (0) 731 496 185

Financial department

Senior Financial Controller

Cristina Mirea

cristina.mirea@cairox.ro

M +40 (0) 724 376 652
Financial Assistant
Ema Ene
M +40 (0) 741 138 292

Operations

Logistic Coordinator

Andra Drăgan

andra.dragan@cairox.ro

M +40 (0) 724 376 662

France Air Logistic Coordinator

Camelia Ouatu

camelia.ouatu@cairox.ro

M +40 (0) 744 647 960

Warehouse- București

Warehouse Chief

Marius Stoican

depozit@cairox.ro

M +40 (0) 728 628 489

Warehouse

Marian Roșeanu

marian.roseanu@cairox.ro

M +40 (0) 752 678 955

Warehouse - Cluj Napoca


Warehouse

Mihai Apopei

mihai.apopei@cairox.ro

M +40 (0) 724 571 642

Magazin Iași

Sales Officer

Romeo Horduna

romeo.horduna@cairox.ro

M +40 (0) 729 037 975

CopyrightPolitica de confidențialitate

Se caută informațiile cerute. Vă rugăm să așteptați...